Köpek ilanları
Köpek ilanları kategorisinde 769 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres

Bütün ırk ve cins satılık köpek, Yavru köpek, yavru köpek fiyatları,satılık yavru köpekler ve süs köpekleri fiyatları bulunmaktadır.

Süs köpekleri sıklıkla evde bakılan ve boyut olarak diğer köpek ırklarına göre çok daha ufak olan yavru köpek ırklarına verilen isimdir. Süs köeği dediğimiz zaman genellikle aklımıza beyaz ufak terrier ırkı gelmektedir. Bu ırkların başında maltese terrier gelmektedir. Süs köpeği evimizin içerisinde rahatlıkla bakımını üstlenebileceğimiz gibi dışarıda da bizlere sorun çıkartmayacak ve eğitim konusunda da en ideal köpek ırklarıdır. İlkkez köpek sahiplenmek isteyen kişiler için en ideali süs köpekleridir.

En fazla sahiplenilen ve en sevimli olan süs köpeği Maltese terrierToy PoodlePomeranian, Cavalier king charless gibi diğer ırklara göre daha ufak olanları söyleyebiliriz. Süs köpeği fiyatları şu anda 2.500 TL gibi rakamlardan başlayıp çok ciddi rakamlara ulaşabilmektedir. 30.000 TL gibi rakamlara ulaşan ırklar mevcuttur. Sizler de yavru köpek sahiplenmek ve yavru köpek fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sayfamızdaki ilan sahipleriyle iletişime geçip fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sizlerin ve ailenizin dolandırılmaması ve sonrasında üzücü durumlar ile karşılaşılmaması için kimseye önceden bir ödeme yapmayınız. Malesef ki insanların duygularıyla oynayıp çok daha ucuz fiyatlara vergisiz kaçak kişilerin de köpek satışı yada insanları dolandırmaya çalıştığı gibi durumlarla sıkça karşılaşılabilmektedir.  Bu gibi üzücü durumlar ile karşılaşmamak için kimseyen önceden ödeme yapmayınız. Yavru köpek sahiplenmek istiyorsanız kişiler ile birebir canlı olarak görüşüp sahiplenmenizde fayda var. 

magnet Kadın giyim