Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 4982
İlan Tarihi 20 Ocak 2021

Arkadaş canlısı, uyanık, duyarlı, onurlu, uysal ve cesur: bunlar Amerikan Akita'yı en iyi tanımlayan sıfatlardır. Bu güçlü, evcil arkadaş doğuştan koruma içgüdüsü ile tanınır ve çok erken yaşlardan sosyalleştirilmesi önemle tavsiye edilir. Bilmedikleri insanlara karşı nispeten güvensiz; diğer köpeklerle ilişkilerinde ise biraz baskındır.

Sessizdir, ancak kendini hemen hissettirerek her durumda çevresine özgüven yayar. Başının özellikle bir kutup ayısınınkine benzediği söylenir, ancak aslında iki tür arasında daha başka birçok benzerlik bulunur.

Yorumlar
92 kez görüntülendi.

Ömer Faruk Ertürk

Üyelik tarihi: 20 Ocak 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep532 616 39 17
WhatsApp532 616 39 17
İlan sahibi: Ömer Faruk Ertürk
Ara WhatsApp

Dolandırıcılara Karşı Uyarı

Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Binbirkopek.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, binbirkopek.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.