Apricot Maltipoo Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 4951
İlan Tarihi 17 Ocak 2021

Yavruyken sosyalleşmesi doğru bir şekilde sağlanırsa diğer köpekler ve evde yaşayan diğer hayvanlar ile araları gayet iyidir. Ailesini korumaktan çekinmez ve yabancılara karşı her zaman temkinli yaklaşır. Çocuklarla genelde arası iyidir ancak çok küçük çocuklarla zaman geçirirken dikkatli davranılması gerekir. Küçük çocukların oyun oynamak için yapacağı herhangi bir hareket onlara zarar verebilir.


Oldukça sevgi dolu ve akıllı bir köpektir. Oyun sever ve ailesine bağlı tavırları bu köpekleri daha sevimli kılar. İnsanlarla sürekli olarak iletişim halinde olmaktan hoşlanırlar.


Ruhsatlı Çiftlikten Belgeli Alım Olanağı


Erkek & Dişi Seçeneği


İLK Aşı Uygulamaları Yapılmıştır.


Bulunduğunuz Şehire Aynı Gün Teslim Seçeneğ

Yorumlar
141 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Karşı Uyarı

Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Binbirkopek.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, binbirkopek.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.