İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 4635
İlan Tarihi 9 Aralık 2020

Basenji mısır mezarlarına resmesilmiş özel bir ırktır. Dünyanın en eski ve ilk evcilleştirilmiş köpekler arasında gösteriliyor. Dünyada havlamayan köpek olarakta bilinir. Havlamaz aynı zamanda koku ve tüy sorunuda yoktur. Oldukça hareketli ve zekidir. Yorulmak nedir bilmezler. Bu köpeğe sahip olmak isteseniz bile türkiyede bulmak imkansız gibidir Bende şuan işimden dolayı ilgilenemidiğim için sahiplendirmek istiyorum. Tam anlamıyla bir ev köpeğidir.

Türkiyede 13 adet var türkiyede üretimi olmadığı için yurt dışından almanız gerekiyor. En büyük özelliği havlamayan köpek olarak bilinir.
Yorumlar
249 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Karşı Uyarı

Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Binbirkopek.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, binbirkopek.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

magnet Kadın giyim