Blue french Bulldog saf kan

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 4894
İlan Tarihi 13 Ocak 2021
Her biri yazılı sözleşme çerçevesinde ırk ve sağlık garantisiyle ailesine teslim edilen French Bulldog BLUE yavrularımız erkek ve dişisiyle ailenizi hiç olmadığı kadar mutlu kılacak yavrulardır.

En dayanıklı cinslerden olan BLUE French Bulldoglar tüy sorunu olmadığı için rahatça fiziksel temasta bulunabileceğiniz, hatta buna bayılan köpeklerdir.

Yavrularımız saf kan ırkının orijinal türledir günü gelen aşıları kontrolleri yapıldı SCR belgeleri çıkartıldı çiftlik garantisi ile teslim edilmektedir. Detaylı bilgi video resim teslimat hakkında bilgi almak için lütfen irtibata geçiniz.

Yorumlar
75 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Karşı Uyarı

Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Binbirkopek.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, binbirkopek.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.