İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Güzeller güzeli pomeranian yavrularımız

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 5333
İlan Tarihi 14 Mart 2021

Karşınızda dünya tatlısı pomeranian yavrularımız. Yavrularımız veteriner kontrolleri eşliğinde sağlıklı bir şekilde büyütülüp günü gelen aşı uygulamaları yapılmıştır. Yavrularımızda çip ve pasaport mevcuttur. Yavrularımızı veteriner kontrolü eşliğinde görebilirsiniz. Sizlerde bu tatlı yavruların yeni ailesi olmak isterseniz iletişime geçiniz. Tatlılarımızı whatsapp üzerinden görüntülü arayarakta görebilirsiniz. 

Yorumlar
95 kez görüntülendi.

Yeniyavrular

Kayıt tarihi:
30 Ocak 2020, 12:18

Berke şahin

Üyelik tarihi: 17 Şubat 2020

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep536 054 41 64
WhatsApp536 054 41 64
İlan sahibi: Berke şahin (Yeniyavrular)
Ara WhatsApp

Dolandırıcılara Karşı Uyarı

Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Binbirkopek.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, binbirkopek.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

magnet Kadın giyim