İzmir UCRETSİZ OYUNCU STAFFORDSHİRE TERRİER COCUKLARİMİZA ÖMÜRLÜK YUVA ARIYORUZ AÇIKLAMAYİ OKUYUNUZ LUTFEN

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 2894
İlan Tarihi 29 Nisan 2020
Yaşı 1
Cinsiyeti Her İkiside
İlk Arayarak bilgi alabilirsiniz 

Çocuklarımızın hepsi kurtarılmış canlardir 1.5-2yaslarinda geneli. Diside erkekte var aralarında . sosyal ve oyuncular öncelikle bir pitbull sahiplendiginizin farkında olarak arayin lütfen . Bize pitbullari çağrıştıran ozellik çok enerjik olmaları .#Oncelikle telefona ulasamazsaniz WhatsApp dan bu bilgileri cevaplayan bir mesaj atın dönüş yapılır mutlaka hatta daha önce baktığınız evlatların fotograflarinida atarsanız daha hızlı dönüş alirsiniz !!!

Evlat sahiplenmek isteyen kişi mesajda ya da telefonda hangi bilgileri vermeli, nelerin farkında olmalı? 


İkamet yeri, yaş ve ailede kaç kişi olduğu (çocuk ya da bebek varsa bilgi verilmeli)


Hayvanı nerede besleyeceği


İş-okul durumu (hayvana ayrılacak vakit aralıklarını belirlemek için, her köpek farklıdır)


Bir köpeğin aşağı yukarı 15 sene yaşayacağının ve bu süre içerisinde başka yuva değiştirmemesi gerektiğinin bilincinde olması


Sahiplenilen köpek dört dörtlük de olsa, gittiği yeni evde, yeni insanlar, yeni ortam olacağı için davranışlarının değişebileceğininin bilincinde olması (tuvalet eğitimi, kemirme huyu, hayvalama-ısırma, tasmayı çekiştirme vs değişkenlik gösterebilir)


Bazıları özellikle sağlıklı hayvan sahiplenmek istiyor. Sahiplenilen hayvan sağlıklı olsa bile, ilerde sağlık sorunları yaşamayacağı anlamına gelmez. Herşeye maddi ve manevi açıdan hazırlıklı olmak lazım.


Mesaj atanlar için: sadece ‘merhaba, falanca köpeği sahiplenmek istiyorum’ deyip de cevap beklemeyin. Yukarıda belirtilen bilgileri kullanın. Her hayvan sahiplendiren, telefon başında beklemiyor. Anlayışınız için teşekkürler.

Yorumlar
200 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Karşı Uyarı

Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Binbirkopek.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, binbirkopek.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Köpek fiyatları ve yavru köpek ilanları