MALTESE TERRIER YAVRULARI

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 1792
İlan Tarihi 17 Şubat 2020
Yaşı 0 - 3 Aylık
Cinsiyeti

Türkiye'nin en özel ırk'larına sahip olmak istiyorsanız Bizi aramadan karar vermeyin..

Bünyemizde bulundurduğumuz tüm ırklarımız siz değerli sahiplerine ulaşmadan önce özel Veterinel'lerimiztarafından kontrol edilip, micro chıp'i takılıp,AB pasaportu,Karantina süresini tamamlayıp.Tüm testlerinden yani (Kan testlerimizden , İdrar-testlerimizden vede dışkı testlerimizden geçirilip.Parazit tedavimiz ve en önemlisi olan İlk aşılamalarımız uygulandıktan sonra Satışa çıkarılmaktadır..

 

BUNLARIN YANI SIRA

 

Sizlere sunduğumuz 7/24 veteriner destediğimiz ,pansiyon hizmetlerimiz , Eğitim hizmetlerimiz ,Pet kuaför hizmetlerimiz ilede yanınızdayız...

 

ULAŞIM BİLGİLERİ

 

Talep ettiğiniz ırkı aynı gün içerisinde isterTürk Hava Yolları ile İsterseniz'de anlaşmalı olduğumuz Otobüs firmaları İle göndermekteyiz..Tüm AB ülkerine de teslimatlarımız bulunmaktadır..

 

Kalite'yi Güven'i ve Memnuniyet'i Türkiye'de Tek bir çatı altında toplayan tek firma olmaktan gurur duyuyoruz..

Kendi dalında (kedi,köpek,papağan) olmak üzere,profösyenel'leşmiş ekip kadromuz ile pet sektöründe alışa gelmişin dışında sizlere çok daha iyi bir hizmet verebilmek için burdayız. Evcil hayvanlarınızın 25 senedir daima tek dostu olan firmamız sizlere İyi günler ve Saygılar Dileriz ..

 

**Köpeklerimizde fiyatlar değişiklik gösterdiğinden bilgi alınız.**

 

Yorumlar
74 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Karşı Uyarı

Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Binbirkopek.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, binbirkopek.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Köpek fiyatları ve yavru köpek ilanları