İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Muhteşem güzellikde Samoyed yavru ilanları

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 112
İlan Tarihi 8 Aralık 2019
Yaşı 0 - 3 Aylık
Cinsiyeti Her İkiside

Hayvan dostlarımzı seven biriyseniz ve köpek sahibi olmak istiyorsanız samoyed yavru, chihuahua köpek, akita köpek, border collie yavru, staffordshire bull terrier, american pit bull terrier, danua köpek, danua cinsi köpek, chow chow yavru, papillon köpek hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Yetrince bilgi edinip size uygun köpek cinsini belirledikten sonra chow chow, papillon, samoyed, akita, border collie, bull terrier, yorkshire terrier, shih tzu ve danua köpek ırkları içinden seçim yapıp sahiplenebilirsiniz.

Yorumlar
752 kez görüntülendi.

Cep

Dolandırıcılara Karşı Uyarı

Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Binbirkopek.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, binbirkopek.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Köpek fiyatları ve yavru köpek ilanları