Özel Üreticiden - Mükemmel Siyah Alman Kurdu Yavruları

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 4451
İlan Tarihi 19 Kasım 2020

Yetenek Sizsiniz Türkiye Vinonun Yavruları


özel üreticiden siyah alman kurdu yavruları 


VDA ACADEMY olarak Siyah Alman Kurdu üretiminde öncü ve  Türkiye de ilk üreten . tanıtan  olmaktan gurur duyuyoruz...kurucumuz köpek eğitim ve üretim uzmanı Alptekin Dede 2004 yılında bu özel ırkı Türkiye de ilk üreten kişidir ve 2014 yılında görsel basında Yetenek Sizsiniz Türkiye programında özel yetenekli köpeğimiz Vino ile bu ırkın tanıtımını yapmıştır..


Bilindiği üzere Türkiye de el altı annesi babası belli olmayan sağlıksız , ırk standartlarına dahi uymayan ırklar türemiş ve bunları kaliteli saf kandan köpek sahip edinmek isteyenlere satmaya çalışan dolandırıcılar çoğalmıştır...


Biz üretimde Almanya ekolü tek ırk üretimini benimsedik ve faaliyetlerimizi bu etiğin dışına çıkmadan gerçekleştirdik. Neden mi  bunu benimsedik ? sebebi ırkın karakterini bozmamak  kendi görev ve özelliklerine uygun ırkı siz değerli hayvan severlere ulaştırmak adına.


Üretimlerimizin kalitesi gayet net şeffaf ve ortadadır.. bu işi sadece rant ve para kazanmak adına  2 kuruş fazla verenlere , köpeğin sonraki hayatına nerde devam edeceğine hangi koşullarda hayatına devam edeceğini merak etmeyip bakılacağı ortamı umursamayan satıcılar profesyonel üretici olmayı bırak tüccardan öteye gidemezler ...


 Bizden Köpek Almak İçin Kurallarımız  Sert ve Keskindir


1-) Yeriniz Köpek bakmaya müsait mi ? 


2-) Ona bakmaya yeterli zamanınız var mı ? 


3-) Onun bakımı için yeterli maddi ve maneviyat sizde mevcut mu ?


: Köpek Eğitim Ve Üretim Uzmanı : Alptekin Dede


Yorumlar
66 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Karşı Uyarı

Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Binbirkopek.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, binbirkopek.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Alman Kurdu

Alman Çoban Köpekleri'nin boyları dişilerde 57,5 cm, erkeklerde ise 62,5 cm'dir. 2,5 santimetreye kadar sapma olağan karşılanır.

Ağırlıkları ise dişilerde 22-32, erkeklerde ise 35-40 kilogram arasındadır.

Yüzü sert hatlıdır.

Üst sınıf: Köpek

Ortalama yaşam süresi: 9–13 yıl

Köken: Almanya

Mizaç: Uyanık, Atik, Meraklı, İtaatkâr, Sadık, Kendinden Emin, Cesur, Zeki

Kilo: Dişi: 22–32 kg, Eril: 30–40 kg

Boy: Dişi: 55–60 cm, Eril: 60–65 cm