TOY POODLE YAVRULARIMIZ

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 1688
İlan Tarihi 14 Şubat 2020
Yaşı 0 - 3 Aylık
Cinsiyeti

Türkiyenin en özel ırklarına sahip olmak istiyorsanızBizi aramadan kararermeyin.. Bünyemizde bulundurduğumuz tüm ırklarımız sizdeğerli sahiplerine ulaşmadan önce özel Veterinellerimiztarafından kontrol edilip, micro chıpi takılıp,AB pasaportu,Karantina süresini tamamlayıp.Tüm testlerinden yani (Kan testlerimizden , İdrar-testlerimizden vede dışkı testlerimizden geçirilip.Parazit tedavimiz ve en önemlisi olan İlk aşılamalarımızuygulandıktan sonra Satışa çıkarılmaktadır.. BUNLARIN YANI SIRA Sizlere sunduğumuz 7/24 veteriner destediğimiz ,pansiyon hizmetlerimiz , Eğitim hizmetlerimiz ,Pet kuaför hizmetlerimiz iledeyanınızdayız... ULAŞIM BİLGİLERİ Talep ettiğiniz ırkı aynı gün içerisinde isterTürk Hava Yolları ileİstersenizde anlaşmalı olduğumuz Otobüs firmalarıİle göndermekteyiz..Tüm AB ülkerinede teslimatlarımız bulunmaktadır.. Kaliteyi Güveni ve Memnuniyeti Türkiyede Tek bir çatı altında toplayan tek firma olmaktan gurur duyuyoruz.. Kendi dalında (kedi,köpek,papağan) olmak üzere,profösyenelleşmiş ekip kadromuz ile pet sektöründealışa gelmişin dışında sizlere çok daha iyi bir hizmet verebilmek için burdayız. Evcil hayvanlarınızın 25 senedirdaima tek dostu olan firmamız sizlereİyi günler ve Saygılar Dileriz .. **Köpeklerimizde fiyatlar değişiklik gösterdiğinden bilgi alınız.**

Yorumlar
111 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Karşı Uyarı

Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Binbirkopek.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, binbirkopek.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Köpek fiyatları ve yavru köpek ilanları

Güvenlik İpuçları

Toy poodle sahiplendirme

Günümüzde ortalama bir Toy poodle fiyatları 4.500-15.000 TL arasında değişmektedir. Fakat orjinal ve kaliteli safkan Toy poodle bulmak için iyi araştırmanız gerekebilir. Satılık Poodle sitemizde bulabilirsiniz. Sitemizdeki ilanlar ile güvenli alışveriş yapabilir ve kurumsal firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Poodle sevimli halleri ile çoğu kişiyi kendine hayran bırakabilen küçük ırk dediğimiz süs köpekleri arasında yer almaktadır. Poodle köpekleri gövdesi ve uzun tüyleri ile dikkat çekmektedir. Kıvırcık uzun tüyleri ile yüzleri bazen kapansa da kendilerine has bir şirinlikleri vardır. Poodle ırkı zekası ile ünlüdür.Toy poodle küçük çocuklarla arkadaş gibi geçinebilen uysal ve ev ortamına en iyi adapte olabilen ırklardandır. Kabarık ve tüylü bir kuyruk tipi bulunur. Toy poodle yüksekliği 15 ila 25 cm arasında değişmektedir. Ağırlığı ise 1-3 kilo arasındadır. İç kısım yoğun, yumuşak ve kümelenmiş, dış kısmı ise çok uzun olmasının yanında kıvırcık ve yumuşak tüylüdür. Poodle ırkının bir çok renk çeşiti bulunmaktadır. En sık rastlanan renkler kiremit rengi dediğimiz kızıl olanıdır. Beyaz poodle da sık rastlanan renkler arasındadır. Poodle cinsi köpekler her zaman talep görür ve satılık toy poodle fiyatları oldukça popüler olmasından dolayı son zamanlarda süs köpekleri arasında yüksek fiyatları görmektedir.
 

Toy poodle bakımı

Haftada en az 2 kez tüyleri özel tarakları ile fırçalanmalı ve ihtiyacı olmadan asla banyo yaptırılmamalıdır. Diş sağlığı oldukça önemlidir ve aksatılmaması gerekmektedir. Günder bir kez dişlerinin fırçalanmasını tavsiye ederiz. Çok zorlansanız bile en azından haftada iki defa dişlerini fırçalamayı ihmal etmemelisiniz.

Uzun tüylerine rağmen hipoalerjenik bir köpektir ve evcil hayvanlara karşı alerjisi olanlar için ideal bir evcil hayvandır. Görüntüsü ilk görüşte bizleri yanıltabilir fakat Toy Poodle tüy dökmeyen köpekler listesinde en başta gelmektedir. İlk defa yavru köpek sahiplenecek olan aileler için ve şahıslar için ideal bir köpek ırkıdır. Sebebi evcil hayvan sahiplerinin bir köpekten beklediği bütün özellikleri karşılayabilme kapasitesine sahip zeki bir köpek cinsidir. Zekâları sayesinde her türlü eğitime açıkdır. Tabi ki alan koruma eğitimi olarak uygun değildir. Temel itaat ileri itaat Show eğitimi gibi eğitim süreçlerinden kolayca geçebilirler. Zekası ve algılarının sürekli açık olması sebebiyle komutlara çok hızlı bir şekilde yanıt verirler. Oyun oynamayı sever, aktif, karakter ve görünüşleri ile eğlenceli köpek ırkıdır. Günlük spor ve aktivite ihtiyacı tüm köpek ırkların da olduğu gibi toy poodle ırkında da vardır fakat diğer ırklar gibi fazla olmadığından apartman hayatında yaşamaya da uygundur.

Aktif ve canlıdır, günlük gezintiye, oyuna ihtiyaç duyar. Tasması olmadan gezinebileceği güvenli bir bölgeniz varsa, daha da iyidir. Yetersiz egzersiz köpeğinizi çeşitli davranış sorunlarına götürebilir. Gözlerinizi, kulaklarınızı ve tırnaklarınızı sık sık temizleyiniz. Kaliteli kuru gıda, fırçalama, özel vitaminler ile sağlık açısından sorun yaşamayacağınız bir ırk olarak ön plana çıkmaktadır.